Толока на вулиці Селянській
7 серпня 2021 року о 9 годині ми спочатку вирвемо амброзію на пустирі біля нашого будинку, а потім – засіємо ділянки без рослинності газонною травою.
Усвідомлюючи всю важливість проблеми та відповідальність перед своїми дітьми, закликаємо всіх громадян підтримати нашу ініціативу та долучитися до реалізації загальноукраїнської акції зі знищення цього небезпечного ворога!
Пилок амброзії може викликати сінну лихоманку
Це один із найнебезпечніших бур’янів-алергенів. На території колишнього СРСР амброзія в Криму поширилася в 60-70-х роках минулого століття, а на початку XXI століття вона вже охопила більшу частину території України.
Значна частина населення в період цвітіння амброзії відчуває алергічні реакції, причому настільки сильні, що декому доводиться кудись їхати чи впродовж тривалого часу приймати антигістамінні препарати. Особливо небезпечна алергія на амброзію для дітей, оскільки вона може призвести до летального результату.
Пилок амброзії подразнює слизову оболонку й утруднює дихання. Виникає алергічна реакція при концентрації 25 зерняток пилку амброзії на 1 м² атмосфери, при тому, що одна доросла рослина може дати кілька мільйонів таких частинок, а при сильному вітри вони долають величезні відстані (до 500 км). В ґрунті пилок амброзії зберігається до 60 років.
Як показали останні роки, виправити ситуацію з розповсюдженням амброзії без долучення населення, силами лише комунальних служб, — неможливо!
#stop_ambrozia #Kharkiv_bez_ambrozii