Анонси

Прийди до суду захисти право на чисте повітря в Харкові

10 вересня о 13 годині чекаємо на вас у Харківському окружному суді, щоб ви долучились до справи 520/15013/21 (Відкликання Дозволу на викиди в навколишнє повітря Харківським коксовим заводом «НОВОМЕТ» забруднюючих речовин) в якості третьої особи.  Та разом із нами зареєструйте його в суді.

09 серпня 2021 до Харківського окружного адміністративного суду надійшов позов від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до ТОВ «Коксовий завод «Новомет» щодо анулювання дозволу на викиди. Було відкрито справу № 520/15013/21 та призначено склад суду в особі суді Спірідонова М. О. Але на сайті судової влади відсутня інформація щодо автоматичного розподілу цієї справи.
При цьому особистість судді Михайла Спиридонова дуже цікава. 5 років тому в аналогічній справі він повністю виправдав попереднього власника коксохімічного заводу. Тож маємо ознаки корупційної змови!

Суддя відразу вирішив, що ця справа не представляє суспільного інтересу – https://reyestr.court.gov.ua/Review/98918464
Тому він буде розглядати справу в спрощеному провадженні — без призначення судових засідань і виклику сторін, журналістів та слухачів. Суддя буде вирішувати все особисто за закритими дверима, орієнтуючись тільки на свою совість (яка може спати!).
Дехто з нас, екоактивістів, подали клопотання про залучення до справи в якості третіх осіб. І отримали ВІДМОВУ, мотивація якої — робота КОКСОХІМУ не порушує жодних наших прав !
https://reyestr.court.gov.ua/Review/99304280