СуспільствоПодії

«Очікування Vs Реальність» – працюй безпечно

8 жовтня у Харкові відкрилася виставка «Очікування Vs Реальність».

Відвідувачі побачать 9 історій людей, які постраждали від різних видів сучасного рабства, що допоможе усвідомити ризики торгівлі людьми. Кожне зображення на виставці має QR-код з посиланням на сайт, де можна прочитати повну історію.

Выставка Очікування Vs Реальність

Кожен відвідувач матиме можливість поспілкуватись зі спеціалістами з протидії торгівці людьми та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Метою заходу є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як торгівля людьми та експлуатація.

Виставка є частиною інформаційної кампанії, що проводиться Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Міністерством соціальної політики України, Міжнародною організацією з міграції, НУО А21-Україна для інформування людей про правила безпеки в рамках протидії торгівлі людьми.

У Харкові виставка «Очікування Vs Реальність» організована за підтримки Харківської міської організації Міжнародної організації «Жіноча громада», Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації та Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради. Працюватиме вона до 15 жовтня.

ожидание и реальность - работа за рубежом
Юрий Чумак

Автор: Юрий Чумак – правозахисник

виставка – класна, оскільки у нетривіальний спосіб, через історії людей, подає інформацію про загрози такого різновиду торгівлі людьми як трудової експлуатації, а також дає поради щодо того, як уникнути трудового рабства.