Анонси

Революція Гідності триває

21.11.2021 року о 12:00 під стінами ХОДА збираємось відзначати восьму річницю Революції Гідності.

Тодішній президент Янукович за допомогою партії Регіонів намагався монополізувати в Україні владу і повністю взяти під свій контроль. Йшло розграбування держави, нехтування законами, нищення будь якого бізнесу який не підкорявся або не здавався, під час виборів йшли масові та системні порушення на користь партії Регіонів. В той час йшла робота Європейського Союзу по угоді щодо асоціації з Україною. Янукович був готовий до підписання цієї угоди і завдяки цьому йому багато чого прощалося в очікуванні цієї події.
Але, в останній момент під тиском Путіна він відмовляється від підписання угоди.
І люди вийшли на протести проти засилля влади, суддів, силовиків, та різного роду рішалів, неможливістю чесно вести бізнес, почувати себе впевнено у завтрашньому дні по причині постійного падіння рівня життя та безперервного зниження можливостей, та антиукраїнську по суті політику адміністрації Януковича.
Люди пов’язували з угодою про асоціацію нові правила життя в Україні та нові можливості пов’язані з Євросоюзом, а Янукович зламав всі ці надії і замість цього запропонував увійти у Таможенный Союз з Москвою, що не могло не викликати протест, бо замість очікуваної свободи нас потягли у стойло.
З тих пір пройшло вісім років, діти що народилися той рік вже пішли у другий клас школи. Подальша доля України виявилася доволі тернистою, але ми тоді зробили правильний вибір, пізнали що таке боротьба не на життя, а на смерть і нашу боротьбу за свободу потрібно продовжувати.