Анонси

Live-дискусія Telegram-канали як засіб впливу на медіа та політику в Україні

Команда Texty.org.ua запрошує на LIVE-дискусію про те, як Telegram-канали стали важелем впливу на інформаційний простір в Україні та реальні політичні рішення.

20 липня, 16:00, ZOOM

Реєстрація

Учасники та учасниці:

  • Любов Величко — журналістка Texty.org.ua, авторка розслідування «Тєлєга” для Слуги. Як Телеграм-канали, що ймовірно ведуться з Росії, впливають на роботу Ради»,
  • Юрій Смірнов — журналіст Liga.net, автор розслідування «З Росії з любов’ю. Анонімна імперія Павла Дурова»,
  • Надія Романенко — керівниця проекту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua https://topic-radar.texty.org.ua/#/,
  • Юлія Дукач, аналітикиня проекту з дезінфомоніторингу.

Модератор – Роман Кульчинський (Roman Kulchynsky), головний редактор Texty.org.ua.

Атака хейтерів і реальні погрози, з якими стикнулася Lyubov Velichko після публікації розслідування щодо популярних політичних Телеграм-каналів, означає, що тема варта уваги нашої аудиторії.

Під час дискусії авторка розповість про роботу над матеріалом, погрози і цькування та відповість на запитання учасників.
Прочитайте її розслідування, опубліковане одночасно з LIGA.net та Інститутом Масової Інформації (ІМІ) https://texty.org.ua/articles/101438/

Ця історія – не єдина причина обговорити роль месенджера, створеного росіянином Павлом Дуровим, в українському інформаційному полі.

Юрій Смірнов розповість про використання анонімних і авторських Telegram-каналів для поширення компромату та фейків в Україні, взаємозв’язки між російськими та українськими каналами. Його розслідування можна почитати тут http://bit.ly/2RXmIex

Аналітики “Текстів” також моніторять вплив Telegram на новини, що публікуються на українських маніпулятивних сайтах та спрямованих на Україну російських ресурсах.

Надія Романенко та Юлія Дукач поділяться результатами своїх спостережень, підкріплять їх цифрами і фактами.