Анонси

27 липня остання битва для 300 харків’ян за своє житло

27 липня о 13 годині майдан Героїв Небесної – треба підтримати 86 сімей які виборють право на нормальне життя.

Четвертий рік поспіль, четверта судова інстанція! 300 харківців, звичайних людей-роботяг, 86 сімей, виборюють у чиновників своє конституційне право на НОРМАЛЬНЕ життя!
Хтось там, в далеких 90-х, передав будинок РАЗОМ із людьми та їхніми сім’ями з балансу заводу Шевченка на баланс Міністерства освіти. І тому по бумагах в будинку живуть студенти, а насправді — вже три покоління звичайних людей!
Жодного капремонту, без ліфтів та гарячої води, субсидій та судів між собою. Всі проблеми — ВЛАСНИМ коштом! Бо нас НЕ ІСНУЄ ! Ми — ПРИМАРИ. Бо нібито за Законом, нас тут не повинно бути !
І коли нас почав ТРУЇТИ Коксохім у минулому серпні, без жодних коливань ми вийшли разом з усіма іншими на вулиці, бо ми навчені гірким досвідом, як в нашій державі працюють закони!
І що порятунок потопаючих — СПРАВА САМИХ ПОТОПАЮЧИХ!
Тож на протязі 4-х років ми на власному досвіді чітко засвоїли, що лише за підтримки ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ СВІДОМИХ ЛЮДЕЙ, можно відвоювати у чиновників СВОЄ !
Тому ми звертаємось до кожної свідомої людини в нашому місті, незалежно від віку, кольору шкіри, релігійних поглядів та мови:

Прийдіть, будь ласка, 27 липня, у вівторок, о 13-00, до Харківського апеляційного суду, підтримати нас морально під час судового засідання, де повинно остаточно вирішуватись наша доля, майбутнє наших дітей!